Smiley faceEkoPro.lt - Patarimai ir ekologijos naujienos iš viso pasaulio

Lego žaidimų vieta Ekologijoje

Internete pavyksta surasti įvairiausių idėjų. Paklaustos, kokiais darbais džiugina originalių ir drąsių idėjų šalininkus, merginos pažėrė daugybę pavyzdžių: „Tai papuošalai ir įvairios smulkmenos: sagės, kaklo papuošalai, auskarai, apyrankės, nuotaikingi rankų darbo žaislai, keramikos dirbiniai ir kt. Parduotuvėse galima rasti apie 40 skirtingų menininkų kūrinių.

Lego žaidimai taip pat viena iš geriausių ekologiškų žaidimų idėjų. Dizaineris Chun Yu yra aistringas Lego konstruktorių fanas ir nuo mažes iš šių kaladėlių kuria įvairius modelius. Kompanija „Lego per metus planuoja pasamdyti 100 tūkstančių medžiagų tyrimo specialistų, kurie turės surasti tvarią alternatyvą dabar kaladėlių gamybai dabar naudojamoms medžiagoms.

Lego modelių gausoje, galite rasti ir naują VW visureigį, kuris JAV rinkoje debiutuos šių metų antroje pusėje ir turėtų kainuoti nuo 30 tūkst.

Istorikai archeologinius laikotarpius sieja su medžiagomis, iš kurių buvo gaminami ginklai, papuošalai ir darbo įrankiai, juos sėdami su galimu lego kaladėlių atsiradimu. Lego automobilių modeliai buvo kuriami Siekiant pažymėti sėkmingą istoriją šeimyninių automobilių kūrime, automobilių parodoje eksponuojama metro pločio skulptūra iš 20 tūkst. Be abejo, naujojo „Lego tyrimų centro darbo rezultatai pirmiausia pasimatys vaikiškų kaladėlių arsenale. Prieštaringas metas, kai norėsis vien ramybės bei poilsio, tačiau aplinkybės reikalaus kitko ir plėšys pusiau. Originaliai ir spalvingai buvo išspresta problema, renovuojant buto erdves Niujorke. Blogas laikas naujam romantiškam ryšiui užmegzti, taip pat netiks erzinti savo poros flirtuojant su kitu. Geriausia likti namie, taip bus paprasčiau atsiriboti ne tik nuo visokių reikalų ir nuo blogų, liūdnų minčių, nuo nerimo ir įtarinėjimų. Tai ir yra viena iš mūsų idėjų – burti jaunus, kuriančius žmones, kad jie galėtų pristatyti savo darbus platesnei auditorijai, nes dažnai „rimtos galerijos juos ignoruoja, kūrėjai neturi, kur pasireikšti.

„Atlas taip pat buvo kruopščiai pagamintas: jis turi tempimo kablį, išskirtines radiatoriaus groteles, juodus ratlankius ir stogo bagažinės tvirtinimus. Naujais „Lego tyrimo centras neketina apsiriboti vien medžiagų sukūrimu, ir pasiryžęs vėliau atlikti jų patvarumo ir panaudojimo bandymus. Tai ne paprasta parduotuvė – žmonės čia mielai užsuka pabendrauti, pasidalinti idėjomis, pasidžiaugti įspūdžiais iš kelionių, pasitarti, kaip įgyvendinti vieną ar kitą savo kūrybinį užmojį ar tiesiog išgerti arbatos. Pasistenkite, kad pakaktų išminties suvokti, kada buvote neteisūs, – pasistenkite atitaisyti padarytą žalą, atsiprašyti tų, kuriuos įskaudinote, pažeminote ar nuskriaudėte. Vertėtų labiau pasaugoti savo turtą ir sveikatą, taip pat santykius su antrąja puse. Kol kas tikrai reikėtų atsisakyti svarbaus dalykinio sumanymo, nes galite susipykti su vadovybe, patirti nuostolių ir kitokių problemų, kurių jums dabar mažiausiai reikėtų. Tikimasi, kad naujasis didelis visureigis pakartos „Microbus sėkmę septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje ir ne mažiau populiarus. Dar visai neseniai rašėme apie degintos medienos apdailą, kaip apie japonišką egzotiką, šiandien galime pasidžiaugti, kad vilniečiai jau dirba su „Shou Sugi Ban technologija. Tai konfliktinis metas, daug ką lems mokėjimas sutarti su aplinkiniais ir laiku nusileisti, pripažinti savo kaltę.